Tüm eşleşmeler

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Tüm eşleşmeler

Mesaj tarafından <MudVayne> Bir Ptsi Haz. 22 2009, 21:52

1. Ön Eleme Turu
----------------
1. FC MTZ-RIPO Minsk (Belarus) - FK Sutjeska (Karadağ)
2. FC Lahti (Finlandiya) - KS Dinamo Tiran (Arnavutluk)
3. FK Vetra (Litvanya) - CS Grevenmacher (Lüksemburg)
4. Rosenborg BK (Norveç) - NSİ Runavik (İsrail)
5. Haladas FC (Macaristan) - FC Irtysh Pavlodar (Kazakistan)
6. Sligo Rovers FC (İrlanda) - KS Vllaznia (Arnavutluk)
7. FC Olimpi Rustavi (Gürcistan) - B36 Torshavn (Faroe Adaları)
8. Anorthosis Famagusta FC (Kıbrıs Rum Kesimi) - UN Kaerjeng 97 (Lüksemburg)

9. NK Slaven Koprivnica (Hırvatistan) - Birkirkara FC (Malta)
10. FC Zimbru Chişinau (Moldova) - FC Okzheptes Kokshetau (Kazakistan)
11. Lisburn Distillery FC (Kuzey İrlanda) - FC Zestafoni (Gürcistan)
12. Helsingborgs IF (İsveç) - FC MIKA (Ermenistan)
13. Valletta FC (Malta) - Keflavik (İzlanda)
14. FC Dinaburg (Letonya) - JK Nomme Kalju (Estonya)
15. FK Buducnost Podgorica (Karadağ) - KSP Polonya Varşova (Polonya)
16. NK Rudar Velenje (Slovenya) - JK Trans Narva (Estonya)
17. Motherwell FC (İskoçya) - Llanelli AFC (Galler)
18. NK Siroki Brijeg (Bosna Hersek) - FC Banants (Ermenistan)
19. FC Spartak Trnava (Slovakya) - FC Inter Bakü (Azerbaycan)
20. FC Dinamo Minsk (Belarus) - FK Renova (Makedonya)
21. Randers FC (Danimarka) - Linfield FC (Kuzey İrlanda)
22. Simurq PFC (Azerbaycan) - Bnei Yehuda Tel-Aviv FC (İsrail)
23. The New Saints FC (Galler) - Fram Reykjavik (İsrail)


2. Ön Eleme Turu
----------------

1. Rosenborg BK-NSI Runavik eşlemesinin galibi - FK Karabağ (Azerbaycan)
2. FC Paços de Ferreira (Portekiz) - FC Zimbru Kişinev-FC Okzheptes
Kokshetau eşleşmesinin galibi.
3. FK Buducnost Podgorica-KSP Polonya Varşova eşleşmesinin galibi - AC
Juvenes-Dogana (San Marino)
4. SK Sturm Graz (Avusturya) - NK Siroki Brijeg-FC Banants eşleşmesinin
galibi
5. FC Basel 1893 (İsviçre)-FC Santa Coloma (Andorra)
6. FC Honka Espoo (Finlandiya)-Bangor City FC (Galler)
7. MSK Zilina (Slovakya)-FC Dacia Kişinev (Moldova)
8. Anorthosis Famagusta FC-UN Kaerjeng 97 eşleşmesinin galibi - FK Petrovac
(Karadağ)
9. Saint Patrick's Athletic FC (İrlanda Cumhuriyeti) - Valletta FC-Keflavik
eşleşmesinin galibi
10. AC Omonia (Kıbrıs Rum Kesimi) - HB Torshavn (Faroe Adaları)
11. NK Gorica (Slovenya) - FC Lahti-Dinamo Tiran eşleşmesinin galibi
12. SK Sigma Olomouc (Çek Cumhuriyeti) - The New Saints FC-Fram Reykjavik
eşleşmesinin galibi
13. Legia Varşova (Polonya) - FC Olimpi Rustavi-B36 Torshavn eşleşmesinin
galibi
14. Falkirk FC (İskoçya) - FC Vaduz (Liechtenstein)
15. IF Elfsborg (İsveç) - Haladas FC-FC Irtysh Pavlodar eşleşmesinin galibi
16. SK Rapid Viyana (Avusturya) - Sligo Rovers FC-KS Vllaznia eşleşmesinin
galibi
17. FC Naftan Novopolotsk (Bulgaristan) - KAA Gent (Belçika)
18. SK Liepajas Metalurgs (Letonya) - FC Dinamo Tiflis (Gürcistan)
19. FC Differdange 03 (Lüksemburg) - HNK Rijeka (Hırvatistan)
20. FK Suduva (Litvanya) - Randers FC-Linfield FC eşleşmesinin galibi
21. FK Vetra-CS Grevenmacher eşleşmesinin galibi - HJK Helsinki (Finlandiya)
22. FK Milano (Makedonya) - NK Slaven Koprivnica-Birkirkara FC eşleşmesinin
galibi
23. FC Dinamo Minsk-FK Renova eşleşmesinin galibi-Tromso IL (Norveç)
24. KR Reykjavik (İzlanda) - Larissa FC (Yunanistan)
25. Brondby IF (Danimarka) - FC Flora (Estonya)
26. Aalborg BK (Danimarka) - FK Slavija Sarajevo (Bosna Hersek)
27. FC Steaua Bükreş (Romanya) - Ujpest FC (Macaristan)
28. FC Metalurh Donetsk (Ukrayna) - FC MTZ-RIPO Minsk-FK Sutjeska
eşleşmesinin galibi
29. FK Rabotnicki (Makedonya) - Crusaders FC (Kuzey İrlanda)
30. Simurq PFC-Bnei Yehuda Tel-Aviv eşleşmesinin galibi - FC Dinaburg-JK
Nomme Kalju eşleşmesinin galibi
31. NAC Breda (Hollanda) - FC Gandzasar Kapan (Ermenistan)
32. PFC Cherno More Varna (Bulgaristan) - FC Iskra-Stali (Moldova)
33. FBK Kaunas (Litvanya) - FK Sevojno (Sırbistan)
34. KS Flamurtari (Arnavutluk) - Motherwell FC-Llanelli AFC eşleşmesinin
galibi
35. Lizborn Distillery FC-FC Zestafoni eşleşmesinin galibi - Helsingborgs
IF-FC MIKA eşleşmesinin galibi
36. Skonto FC (Letonya) - Derry City FC (İrlanda Cumhuriyeti)
37. Sliema Wanderers FC (Malta) - Maccabi Netanya FC (İsrail)
38. FC TOBOL KOSTANAY (KAZAKİSTAN) - GALATASARAY (TÜRKİYE)
39. NK Rudar Velenje-JK Trans Narva eşleşmesinin galibi - FK Crvena Zvezda
(Sırbistan)
40. FK Sarajevo (Bosna Hersek) - FC Spartak Trnava-FC Inter Bakü
eşleşmelerinin galibi

_________________
Lola Fan Club xD

[br]Click here to feed me a fruit![br]Get your own at Dinomon!

<MudVayne>
Administrator
Administrator

Erkek
Mesaj Sayısı : 1753
Yaş : 56
Nereden? : Türkiye Cumhuriyeti!!!
Meslek : Profesyonel Admin
Takımınız : PSV Eindhoven
Ruh Hali :
Takım :
Reputation : 0
Points : 165
Kayıt tarihi : 29/11/07

Kullanıcı profilini gör http://adolla.pforum.biz

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz